TaZ goes to the reserve. End of Golden 5 in Virtus.Pro

TaZ goes to the reserve. End of Golden 5 in Virtus.Pro

Virtus Pro is one of the most successful teams in CS: Go. Today the team has announced that one of their players goes to the reserve.

TaZ znajdował się w podstawowym składzie Virtus.Pro od wielu lat. Wspólnie z Pashą i resztą ekipy tworzyli zgrane duo, które w 2017 roku było znane na całym świecie dzięki ciężkiej pracy i osiągnięciom jakie udało im się zdobyć.

Końcówka 2017 roku była jednak dosyć słaba w wykonaniu drużyny i coś zaczęło się psuć. Teraz wiemy, że TaZ został przeniesiony do rezerwy zespołu. Za kulisami pojawiają się plotki jakoby wprowadzał złą atmosferę w drużynie i wywoływał presję na pozostałych zawodnikach co psułu morale drużyny. Na ile to prawda nie wiemy jednak pewne jest to, że okazał się najsłabszym ogniwem w Virtus.Pro.

Miejsce TaZa zajął młody zawodnik MICHU, który już rozpoczął treningi z zespołem. Czy ta zmiana pomoże w odratowaniu pozycji zespołu tego dokładnie nie wiem, ale wiem na pewno, że będzie potrzeba przynajmniej kilku miesięcy na zweryfikowanie czy zmiana zawodnika wprowadzi nową świeżość w drużynie i pozwoli im wygrywać kolejne duże imprezy.

Related Posts

Comments are closed.